Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNDELİK HAYATA DAİR ŞEYLER GÖRMEK

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülyüzlü
Etrefı geniş güzel binanın önündeyim.bu binanın bititşiğinde halam oturyormuş.halamın evine girdim.sonra başka bir yerdeyim .orda yanımda annem var.biraz hareket halinde olan yeşil kamyonet ,bu kamyonetin kapıları açılıyor.annemde heyy çarpacaksın diyor kamyonetin şöförüne.kamyonetin şöförü duruyor.annemle kamyonetin içinde girdik.içide yeşil.kamyonetten aşağı indim annemde arkamdan geldi.yalın ayak yürüdüm.sonra bir yere geldim orada ya terlik vardı ya da ayakkabı giydim mi giymedim mi hatırlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tamamını okudum ama sadece kamyonete binmeniz bir sembol taşıyor. Diğer kısımlar, oradan oraya atlayan bilinçaltı görünümleri. Kamyonet bir işi temsil ediyor, gelir elde edilecek ve çok istediğiniz bir şey ailenizi maddi bir zorluktan kurtarabilir. Ama dikkat edin de sonradan yine başınızı derde sokmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA