Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNAHLARIN BAĞIŞLANMASI

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap
Rüyamda bir padişahın döneminde yaşıyoruz padişah ölüyor sonra koskocaman bir tepeye çıkıyoruz dağlara tuz serpiyoruz tuz serpince günahlarımız bağişlanacakmış sözde sonra insanların elinin üstüne damga vuruyorlar bağışlanmış insanlarmış dağ yeşil çimen tuz yada şeker serptiğimiz yerler sarı yada beyaz oluyor uzakta bir kadın var çıplak koşuyor bende umutlanıyorum iyi ne kadar kolay günahlar bağışlanıyor diye hayır olsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hükümdarlık sona eriyor. Belki hayatınızdan bir otorite çıkıyor, serbest kalıyorsunuz. Bu rahatlama size kendinizi yargılama fırsatı verecek. Bir hedefe ulaşmak için veballeri ödemiş olmanız gerekiyor, ruhunuz bunu biliyor. Damgalanmış insanlar özel ruhlardır. Sizin yaşamınızda şimdi önemli bir süreç başlayacak; özel ve yüce ruhların arasına girebilmek için yapmanız gerekenler var. Bunlar ruhsal boyutta çok öenmli fedakarlıklar olarak görülmüyor ama dünya hayatında insanlar için zor görülebilir. Yapmanız gereken her ne ise hayat onu sizin önünüze getirecek. Siz sadece doğru davranmaya çalışın yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA