Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜLLERDEN TAÇ YAPMAK

23.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşim
Merhabalar rüyamda arkadaşlarımla beraber bi tarlaya gittik üç kişiydik papatya gül karışımı buket yaptık başımıza taç yapıcakmışısız kurutur hatıra olarak saklarım diye düşündüm güller kırmızı ve sarı renkteydi tam olarak açmamıştı sarı ve beyaz renkte papatya da topladık fakat tarlanın sahibi bizi gördü çüçekleri elimizden aldı daha sonra sol taraftan ön dişime kadar dişlerim döküldü ve elimde kaldı doktora gidip film çektirdim cerraha yönlendirdi dişlerim elimdeydi doktor yapıştırırız dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasına ait verimli konulardan maddi ve manevi güzellikler elde edeceksiniz. Yaşananların güzelliği bile yeter, maddi konular ikinci planda kalacak sanki. Zaten edinimler de bir süre sonra kaybolacak, bir tek anıla kalacak belleğinizde. Dişlerinizin dökülmesinin nedeni dişlerinizi uyurken sıkmanzı olabilir. Bunu sık sık yapıyorsanız dişleriniz sızlıyordur ve rüyanıza bu şekilde yansıyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA