Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜLEREK UYANMAK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen garip
İki arkadaşımla yürüyoruz. önümüzde hepsi iri 2bayan 1erkek var. Bir arkadaşımız onlara koşuyor. Biz onun cinsel tacizde bulunacağını düşünerek bağıra çağıra engel olmaya çalışıyoruz. Sonra onların dindarlıklarını sorgulayarak saldırmış olduğunu anlıyoruz ve gülmeye başlıyoruz. Sopayla zarar vermeye çalışırken birden kaçan olup kovalanıyor. Yanımdaki arkadaş da kaçıyor, kovalayanlar bana gelince ben bilmiyorum alakam yok diyorum. Çok güldük, gülerek uyandım. Kaç gece komikşeylere gülerekuyanyrm?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının önemli bulduğu, bu dünyaya ait kaygılar, kavgalar, çekişmeler, ruhunuza yavan ve boş geliyor. Aslında bunların ne kadar anlamsız olduğunu bilen bilge bir ruhunuz olmalı. Belki de gündelik olayları fazla önemsiyorsunuz ve ruhunuz, size, bunların boş şeyler olduğunu anlatmaya çalışıyor. Dinler, cinsellikle ilgili dayatmalar, çekişmeler, güç gösterileri, egoya yani bedene ait kavramlardır. Bedenden kurtulduğumuzda dünya hayatının duygusal esareti de biter. Ama sonrasında, dünya hayatındaki tercihlerimizle ilgili çok büyük azaplar çekeriz. Hep iyiden, doğrudan yana olmak, vicdanın sesini dinlemek lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA