Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜL YEDİRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen The dark ace
Rüyam çok uzun.İlginç olan tarafını anlatacağım.Rüyamda bir yere giderken gül başlarının koparıp çantama koymuşum sanırım.Sonlara doğru ilk olarak o gül başlarından bazılarını kızkardeşime ve bu aralar düşündüğüm ve uzun süre görmediğim öğretmenime veriyorum.Daha sonra çok güzel olan gül başlarını öğretmenime yediyorum.Ve en son sanırım çantada daha güzelleri olmasına rağmen çok da kötü olmayan bir mavi gül başını yiyorum sanırım.Bu yenilen gül başlarının hepsi gerçekte yok sanırım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gül, güzelliklerdir ama renklerine göre ayrı yorumlanır. Siz sevdiklerinizin hayatını güzelleştirmeye çalışan birisiniz. Kardeşinizin hayatını güzelleştiriyorsunuz mesela ama hangi yönde bilemem. Gülün rengini yazmamışsınız. Mavi gül geleceği temsil eder. Böyle davranarak kendi geleceğinizi güzelleştiriyorsunuz diyor rüyanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA