Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖZÜN KAPANMASI

18.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hatice
Rüyamda tek goz korkunc bı odaya gırıyorm o anda bısey oluyor ve guc bela kacıyorm snra kuzenlerle kavga edıyorm eve gelıyorm evın arkasında ılkokuldakı arkadaslarım gelmıs ve basketbol oynur oluyorm sonra telefonumu cıkartıp tek gozume bakıyorm baktıgım gozumu kapatıyorm ama yansımada goz kapanıp acılıyor ben kapatıyorm ama o tekrar guc bela acıyor sonra sag ayagımın kırıldıgını goruyorm bu ruyayı arka arkaya ıkı gecedır goruyorm ve uyandıgımda uzerımde bı agırlık oluyor ve sesım cıkmıyor...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üzerinizde nazara ya da büyüye bağlı ağır enerjiler var. Ruhunuz da bedeniniz de bu ağırlığı taşıyamıyor. Yakında bedeniniz iflas edebilir, aman çok dikkat edin. Ailenize haber verin. Mümkünse evde kendinize kurşun döktürün. Evin içinde ada çayı tütsüleyin. Kendi bedeninizi sürekli temiz turun, sık sık duş şeklinde üzerinizden su akıtın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA