Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖZÜN DIŞARI ÇIKMASI

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cvb
Rüyamda tanımadığım bilmediğim bi okukdayım.koridorda yürüyorum kızın biri yanımdan geçerken arkadaşına ya ne tatlı kız ya diyor.duyuyorum neyse sonra aynaya bakıyorum sağ gözümün içinde bi bölge kıpkırmızı kan toplamış bi halde yanıyor canım acıyordu.sonra tekrar bakıyorum kırmızılık gidiyordu.gözlerim normalden daha büyüktü.sonra sınıf gibi bi yer gördüm oturuyorum ders işleniyor.sağ gözüm aniden dışarıya doğru çıkıyor ama gözüm çıkmıyor da büyüyor gibiydi gözümü tutarak ben gitmeliyim diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bakışlardan nazar alıyor ve çok fazla etkileniyorsunuz. Bu rüya üzerinizde nazara bağlı ağır negatif enerjiler olduğunu söylüyor. Kolay temizlenmezler, çünkü bir birikim var üzerinizde. Bu tür enerjiler işinizi ve kısmetinizi bağlarlar ve ayrıca bedeni hasta ederler. Kurşun döktürün diyeceğim eğer bulursanız dökeni elbette. Sık sık, akan su ile duş alın ve ellerinizi yere doğru uzatarak, suyun altında kötü enerjiyi ellerinizden akıttığınızı imgeleyin. Ayrıca evde, yattığınız odaya sirkeli ve deniz tuzu eritilmiş bir bardak su koyun. Suyun kabarcıklanması kötü enerjiyi içine çektiğinin göstergesidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA