Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖZLERİN RENKLENMESİ

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve merve
Ruyamda aynanin önünde oturarak saclarimi tariyorum. Aynada kendime bakarken birden gözlerimin yesil oldugunu farkediyorum. Aa nasil olmus gozlerim bu renk diyorum. Şaşırıyorum. O sirada saclarimin belime kadar acik sari kaslarimin kirpiklerimin acik sari tenimin beyaz oldugunu farkediyorum. Cok sasiriyorum. Kirpiklerime siyah rimel sürüyorum. Simdi daha iyi oldu diyorum. Beyaz bir elbise ustumde. Saskin fakat huzurluyum.(gercekte esmerim yeni evliyim çalışmıyorum ama calismak istiyorum.)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz nazara ya da negatif enerjilere bağlı olarak ağırlık almış. Koyu enerjiler ruhunuzu olumsuz etkiliyor. Kendiniz bunu farkediyor olmalısınız ama bunun nedenini anlayamamışsınız. Siz ruhen huzurlu birisiniz ama bu enerjiler mutlaka ki olumsuz etkiliyordur sizi. nazara iyi gelen bazı şeyleri deneyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA