Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖRÜNMEZ VARLIKLARLA BİR ARADA OLMAK

30.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen galina
Varlıklarını hissettiğim ama göremediğim varlıkların enerjisini alabiliyordum rahatsız ediciydi.Sonrasında bana bir çeşit dua okuttular psikolojik bi baskı altındaymış gibi okudum ve başıma üşüşen bir çok ses tenime değen elektrik çarpması gibisinden bir acıyla karşılaştım okuduğum duayı hatırlamıyorum ama rahatsız ediciydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Astral seyahat yapmış olmalısınız. Yolunu şaşıran enerjiniz bedensizlerin boyutuna geçmiş. Onlar sşzden korkmuş olmalılar. Bu sık yapılan bir şey değil. Biz onların boyutuna geçmeyiz. Size korktukları için dua okutmuşlardır. Ve size dokunmuş olmalılar, elektrik çarpmasının nedeni budur. Onlar bizden farklı bir enerji taşırlar. O nedenle kutsal kitaplar onların ateşten yaratıldığını söyler. Yaşadıklarınızı unutun, onları düşünürseniz yine o boyuta geçersiniz çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA