Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖRÜLEN YERLERE GİTMEK

18.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/ruya-yorumlari/ruyada-kurani-kerim-ogretmek_33858.html kahin hanım iyi günler 2 yıl önce bu rüyamı göndermiştim ve sizde yorumlamıştınız geçen ay ilginç bir olay yaşadım tezveren dedenin türbesine gitmiştik bahçe kapısından bakar bakmaz oranın bu rüyamda anlattığım yer olduğunu anladım sanırım rüyamda gördüğüm sakallı dede de tezveren dedeydi ve ben geçen aya kadar böyle birinin türbesi olduğunu bilmiyordum. Bunun ne anlamı olabilir? Şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki yıl önce tam da bugün yorumlamışım rüyanızı. Bu kadar da tesadüf olmaz. Bu rüya sizin inancınızla ilgili öğretilerin içind ebulunmanız gerektiğini söylüyordu. Normal mesleğinizin dışında bir inanç eğitmeni olabilirsiniz, yaşam koçluğu yapabilirsiniz ya da insanları telkin yolu ile doğruluğa sevkedebilirsiniz. Belki de artık zamanı gelmiştir. Bir başka açıdan gittiğiniz türbede ne dilediğinizi düşünün; sizin isteğinizin verileceğini ama karşılığında bildiklerinizi başkalarına öğretmeniz gerektiği söylenmiş olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA