Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖRMEK İSTEDİKLERİMİZİ GÖRMEK

26.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bravoo
İyi günler ben 2 gün önceki rüyamı anlatmak istiyorum sana eve gittim direk uyumak istedim yatağıma girdim gözlerimi kapadım takıntı yaptığım bir kaç konu vardı onları düşünüyordum bir anda gözümün önüne başka alemde hissettim. Çok Büyük bir mağara gibi bir yerdeydim ejdarha görmek istiyordum bir kapı vardı kapının içinde bağlı ejderha olduğunu hissettim orayı açtım. Uyuyan bir kurt gördüm Hani diyolar ya alfa kurt diye aynen onu ondan sonra direk uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşünceler içindeyken astral boyuta çıkmışsınız. Bu boyutta hayaller anında gerçeğe döner ve kendimizi onların içinde buluruz ve hatta istediğimiz kişiler de orada bizimle olurlar. Astral boyuta geçerken maddi bedenimiz bu boyutta kalır ve ruhumuz bir bağ ile ona bağlıdır. Bu bağ bizim bedenimize geri dönmemizi sağlar. Astral seyahat konusunda yeterli bilginiz yoksa bundan önce yaptığım yorumları okuyabilirsiniz. Bunun için arama bölümüne "astral" yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA