Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖRDÜKLERİNİ YAŞAMA

27.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ela
Çok ilginçtir ki test ettim kendimi çok tekrar tekrar gördüm rüyalarımı bir gün mutlaka gerçekleştini görüyorum ve artık buna inanmaya başladım söyleki bir gördüm rüyayı anlatmak isterim bunu bir defa görmedim tekrar tekrar gördüm diyebilirim evlendimi görüyorum ve eşimle ilişkiye giremedimi görüyorum ama bu rüya ayda bir yokluyordu beni bende hayır olsun dedim hep gerçek şu ki bu rüyam gerçekleşti eşimle ilişki yaşayamadık bir süre üzerimizde büyü olduğu söylendi rüyalarıma inanmalımıyım sizce
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tekrar tekrar görülen rüyalar haberci olmazlar, bilinçaltının ürünleridir. Ve bizim hayatta yaşadığımız pek çok şey inandıklarımızla eşdeğerdir. Başarısızlık korkusu başarısızlığı getirir, parasızlık korkusu maddi sıkıntıları, bunun gibi pek çok şey sayılabilir. Evlenip de ilişkiye girememekle ilgili bir takıntınız varmış ve öyle çok irdelenmiş ki bu takıntı sonunda hayatınıza taşımışsınız. Siz rüyalarınızda gördüklerinizi yaşamıyorsunuz, takıntılarınızı rüyanızda görüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA