Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GÖMÜLMEK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Ben ölüyüm.benim bedeni mezardan cıkartıyorlar. ama daha böyle 3-5 gün geçmiş. Annemlerin evindeyim. sohbet ediyoruz normal. annem -babam -dayım. ortam normal ağlama filan yok. sonra ben duvardaki aynayı görüyorum uzaktan. yüz ben değil. çürümeye başlamış. annem bakmama izin vermiyor. sonra karar alıyorlar beni geriye gömecekler.ben korkarım diyorum gece uyurken bari gömün. olmaz diyorlar güzdüz olacak korkunu yeneceksin. kefene srıp tekrar gömüyorlar. üzerime toprak atılmasını dahi hissediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada gömülmek.. Ölüm korkusunun yansıması olabilir rüyanız. Başka bir açıdan yeni ölen birinin acısını yüreğinizde hissetmiş ya da ara boyuta çıkıp yaşamış olabilirsiniz. Bu dediğimi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Ancak her durumda ölüme ilişkin düşünceler içinde olduğunuz kesin. Bu rüya öleceğinizi göstermiyor, ölüm bilgisi asla bu şekilde verilmez zaten kişinin kendisi de öleceğini göremez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA