Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GÖMÜLMEK

24.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Kahin hanım gördüğüm bir rüya daha yorumlatmak istiyorum size.Ruyamda eski nişanlimi polislerin kelepçeleyip iki koluna girp götürdklerini gördüm.Giderken benden,dönüp askıdaki sarı örgü kazaği istedi bende verdim götürdüler.sonra babasının eski nişanlımı bi tabutun icine koyup gömdüğünü gördüm.Gömdüğü yer anıt gibi bir yerin altında,çukurda kalan ve ağzı oyuk bir yerdi.yerin altıydı.kayinbaba kendisi dışardan, tabutun yanındaki bi kac adama tarif ediyor adamlar o şekilde gömüyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski nişanlınız pek hoş olmayan durumların içinde. Onun ruhunun azabını hissetmişsiniz, belki de ara boyutta onun ruhu ile karşılaştınız bilemem. Ama öyle acılar çekiyor ki diri diri gömülüyormuş gibi hissediyor kendini. Yeniden hayata dönecek ama ruhu asla eskisi gibi olamayacak. İyi bayramlar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA