Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖMLEK GİYMEK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda bir sınıftayım tanıdığım sevmediğim ve tanımadığım insanlar var hepsi oturuyor ben ayaktayken beyaz gömlek gibi bişey giyiyorum ama giyerken heyecanlıyım titriyorum geziyorum sınıfı bütün sıralar dolu sonra boş bi sıraya oturuyorum o sırada sevdiğim erkeği görüyorum gerçekte birlikte değiliz bana gelip buraya bari otursaydın diyip kızıyor yanına oturmadığım için ben yer ararken onun yanı doluydu ama bana seslenirken boştu sonra oturuyorum yanında ağlıyorum üzülme diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş yaşamınızda önemli bir gelişme var. Eğer okuyorsanız gelişmeler eğitimle ilgili olabilir. Herkesin gözleri sizin üzerinizde olacak. Bu durum sizin hayatınızın disipline girmesine neden olacak aynı zamanda da kötü gözlerden koruncaksınız, artık sizinle uğraşmayacaklar. Durum böyle olunca sevdiğiniz erkeğin hayatında da kendinize bir yer bulabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA