Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖLE DÜŞMEK

20.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Bir göl oluyordu çevresinde ağaçlar yemyeşil her yer yeşildi göle tepeden bakan sallantılı bir köprüde oluyodum yanımda bir kaç kisi daha var ama tanımıyorum herkes sorunsuz bir sekilde geçiyo agaçların dalları köpüye kadar uzanıyordu bir anda ayağım kayıyo göle düşüyodum ama beni dibe çekmek yerine üste çıkarıyodu garip bir histi boğulmuyodum veya batmamak için çaba sarfetmiyodum sadece duruyordum ve yanımda bana yardım eden hiçbir arkadaşım yoktu hepsi bana köprüden bakıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Göle düşmek ve boğulmamak çok iyidir. Köprü yaşam değişikliği için kendi çabalarınızı temsil ediyor. Siz çabalayıp dururken aniden kader sizi kollarına alacak ve müthiş güzellikte gelişmeler yaşayacaksınız. Bu rüya kolay bir yaşamınız olacağını, çaba sarfetmeden pek çok şeye kavuşacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA