Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKYÜZÜNE BAKMAK

03.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Annem başını kaldırıp gökyüzüne bakıyormuş gökyüzünde ışıklar görmüş.kardeşim demişki anne havaya bakma başını kaldırma demiş.başı döner diye.sonra bir küçük kapı görmüş ordan kardeşim içeri girmiş tuvaletini yapmak için.annem ilk önce girecekmiş sığmazsın demişler kardeşim girmiş.yerde kilim tarzı bir yer örtüsü varmış annem bunu eline almış çırpmak için kızkardeşim tuvaletten o kapıdan geri çıkıp gelmiş anne onu eline alma o tozlu bizim değil demiş annemde kilime benzer örtüyü yere bırakmış.kızkardeşim tek bir koltuk varmış orda bunu temizleyecem demiş anneme.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuklarının etkisi ile hayallerini bir yana bırakmış bir kadın anneniz. Özellikle de kardeşinizin pervanesi olmuş. Onun sorunları annenizin hayatını yönlendiriyor. Kendi yapamadıklarını kardeşiniz yapıyor ama anneniz hep endişeli. Ona bir şey olmasından korkuyor. Kardeşiniz çalışıyorsa bir mevkii için çaba sarfedecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA