Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKTEN TEPSİ İNMESİ

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hanife üçkardeş
Cuma karsi gördüğümrüya.dışarda yurudugum şirada birden gökyüzünden bir sofra uzerinde tepsi ile iniyor yere.üzerinde havada yildizimsi şeyler parıltılı. bakıyorum tepsi içi temiz su ve üç adet buyuk kristal veya buzlu cam misali şekli oval ve yuvarlak arası değişik birsey. tanımadığım ikişi tepsiden iki tanesini alip koşarak gidiyorlardiger bi tanesini ben aliyorum ve bi parça ısırıp yiyorum. sonra tepsideki sudan avuç avuç iciyorum. hatta giden kişilere sesleniyorum icmeleri Icin ama duymayip gidiyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel bir rüya; gördüğünüz rüya kısmetlerin ayaklarınızın dibine gönderileceğini söylüyor. Siz paylaşmayı seven birisiniz ve evren de sizi ödüllendiriyor. Buzlu cama benzeyen şeyler nafakanız yani ekmek parasıdır. Ama bitmeyen bir parayı temsil eder. Genellikle maaşa bağlanmayı ya da sürekli bir gelir etmeyi simgeler. İçtiğiniz su ise hayati ihtiyaçlarınızın çözümleneceğini söylüyor. Hasta iseniz şifa bulmayı, işsizseniz işe girmeyi, yalnızsanız sizi sevecek birini bulmayı temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA