Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKTEN ATEŞ YAĞMASI

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Berna
Eşimle arabayla gidiyoruz.Yolda giderken içim sıkılıyor sanki ölecekmişim gibi.Sonra her yer simsiyah oluyor hiçbirşey göremiyoruz.Arabadan fırlıyoruz telefonun ışığını açıp sürünerek yolun kenarına gidiyoruz.Sonrasında minübüsle tepede biryere gidiyoruz oralar aydınlık.Orda kulübe gibi küçük bir yerdeyiz.Tanımadığım kadınlar ve çocuklarım var.Gökten ateş yağmaya başlıyo kapıya gidiyorum etrafı demir parmaklıkla kapanmış.Ölücez deyip korkuyla çocuklarıma sarılıyorum uyuyun siz diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir vicdan azabı rüyası olabilir. Gönüllerinde ağırlık taşıyanlar, ilahi cezalardan korkanlar bu tür rüyalar görebiliyor ne yazık ki. Başka bir yorumla, bu rüya olacakları önceden hissettiğinizi ve bunun da sizi çok yorduğunu söylüyor olabilir. Altıncı hisleri açık olanlar ruhen çok yorulurlar. Geleceği hissetmek istemezler. Eğer sembollerle yorumlarsam, rüya, ani bir sıkıntıyı ve gelecek haberlere odaklanmayı temsil ediyor olabilir. Sizden başkalarının da olduğu bir grupta sıkıntılı bekleyiş içinde olacaksınız. Kendinizi güvene alacaksınız neyse ki. Ancak yaşadıklarınız derin izler bırakabilir hayatınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA