Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKTEN ATEŞ DÜŞMESİ

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kivircikk
Merhaba. Ruyamda sinif arkadaslarimla bir servisteyim. Iznik e gidecegiz. Sonra camdan baktigimda hava aydinlik olmasina ragmen bir bölgede karanlık ve oradan ocak atesi gibi ates dusuyor yere gokten. Telefonumla resmini cekiyorum oturdugum yerden . arkadan arkadasim biraz daha yakina gelip guzel cek. Hoca mi ister oyle bir sey diyor. Bende oyle cektim diyor. Arabadan indigimizde tekrar cekmek icin baktigimda oranin binalarin arkasinda kaldigini goruyorum. Bu yuzden cekemiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gökten ateş düşmesi.. Bu bölgede ani sıkıntı, felaket ya da vefat haberleri söz konusu. Bu tip ateşler ve karanlık genelde büyük grupların acılarını temsil eder. Uzun zaman unutamayacağınız olaylar. Her dakikasını hatırlayacaksınız ancak bu etki sadece bir süre elbette. Hedefleriniz var, kendi gaileleriniz var, sir süre sonra hayatınız eski rutinine dönecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA