Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKTAŞI YAĞMASI

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ütopik bayan
Benzeri rüyaları birkaç yıldır defalarca gördüm. mekan, kişiler veya olay değişse de olanlar aynı.Benim yüzümden bir şeyler oluyor, ben neden oluyorum, biliyorum. Gökyüzü hareketleniyor. Biran dokuncağım kadar yakın ve güzel bir an ise kıyamet kopacakmış gibi hiddetli. ardından etrafımdaki herkes kaçıyor, ben kalıyorum yalnız. göktaşları yağmaya başlıyor, her yerden.olanca büyüklükleri ve heybetleri ile her yeri yıkıp geçerlerken ben yerimden kıpırdamıyorum.donakalıyorum. öylece durmuş izliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyaların iki anlamı olabilir. Ya yaşadığınız hayat, tercihleriniz ve yaptıklarınız dünyaya geliş nedeninize aykırıdır ve büyük günahlar içindesinizdir. Ya da siz vicdani olarak rahat değilsinizdir. Kendinizi ve hayatınızı sorgulayın, nerede neyi eksik ya da yanlış yaptığınızı bulmaya çalışın. Bazen öğrenilmiş dünyevi şeyler hayatı olağan düzeninde yaşamamıza engel olur ve vicdani olarak sürekli rahatsız eder. Vicdani rahatsızlığınız bundansa bunu çözemeniz lazım. Örneğin dini eğitimle ya da dini yaptırımların korkuları ile büyütülmüş insanlar ileride namaz kılmadıkları ya da başörtüsü takmadıkları için içsel olarak sürekli kendilerini yargılarlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA