Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKTAŞI DÜŞMESİ

05.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nika akin
Çok inançlı biri değilim ama denizi goren tepede yanında bi denizfeneri olan camiye gidiyorum hoca bana kurandan ayetler duaların adını yazıyo camdan bakınca buyuk bi gemi geciyo denizden ve o anda bi goktası düşüyo arabaya biniyorum iki çocuğum da arabada edirnede buluyorum kendimi annemi arabadan indiriyorum o işini halledene kadar arabayl geziyoruz ama yollarda cok zorlanıyorum sonra annemi buluyorum arabaya alıyorum bi de seçim olacakmış kendimi gidip bi papaza kayıt ettiriyorum.:))
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedefleriniz için inançlı olmalısınız. İnançlı derken dini inancı kastetmiyorum. Kendinize güvenmeniz gerektiğini söylüyorum. Sizin evrene ve kendinize güvenmemeniz nedeniyle ilahi bir cazaya çarptılmanız söz konusu olursa kararlılığınızı elden sakın bırakmayın. Bazen hayat bize çeşitli sınavlar çıkartır, nedenini bilmediğimiz için çok acı olduğunu düşünürüz. Halbuki çoğu kez bu sınavlar bizi daha ağır ve yıkıcı olaylardan korumak için hazırlanır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA