Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GİTMEK

24.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şeri
Rüyayı benim yöneticim görmüş. Fiziğimin çok düzgün olduğunu biraz şişmanım. Zayıf ve çok düzgün fizikli görmüş: masmavi bir deniz kıyısında denize girdiğimi havanın karanlık olduğunu söyluyor. Sürekli gitme diye arkamdan seslenmiş ben geri dönmüşüm. O susunca tekrar denize gidiyormusum. bizi bırakamazsın sorumlulukların var diye sürekli bana seslenıyormus. sürekli bi gitmişim bi geri dönmüşüm.nn
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi şeyler olacak hayatınızda, güzelleşmeniz iyi duyguları temsil eder. Belki de aşık olacaksınız. Ancak bu duygular içerisinde yapacağınız tercihler yanlış olabilir. Duygular sizi kör edebilir ve sonu belli olmayan bir kadere sürüklenebilirsiniz. Sizi uyaracaklar; kararsızlık yaşayacaksınız. Bu rüyada ne yapacağınız belli değil. Sonuçları görememiş. Çünkü kader, siz karar verince oluşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA