Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GİRDABA YAKALANMAK

10.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhaba diger ruya icin teskkur ed.Rüyamda denizde hortumlr çıkmştı ve denizn her yerinde güçlü bir firtina vardı.Bendekuyu gibi içine çeken bi girdaba kalin bi halatla kollarmdan bagliyim.girdab o halatla suyun üstunde beni bi saga bi sola çarpıyo.Rıhtımda izleyn bir adam var. yardm etmedigi gibi halime tebessümle bakiyo.bende "eger biraz daha hizli kaldirip carparsa rihtima atacak beni "der demez halat beni hizla rıhtıma atti.adamla sohbet ettigimi gördumcantami buldum ama hirkam kayipti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şeyler vardır, önüne geçilemez; yaşanması gerekiyordur ve yaşanır. Siz de hayatınızda böyle bir sürecin başındasınız. Size karşıdan bakan yüce ruhlar yaşamanız gerekenleri başarı ile atlatmanızı bekliyorlar. Bu sürecin sonunda daha özgür bir ruh olacaksınız. Ağır ve olgun biri olmaktan vazgeçeceksiniz. Yeni bir işiniz olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA