Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GERDANLIK YAPTIRMAK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin
Bir arkadaşa sipariş vermişim.Altın üzerine pırlanta taşlı dizili tasmalargerdanlık gibi yapıyormş.10 tane sipariş vermişim,7 taneyi altından 3 tanesini de gümüşten yapmışlar.3 gümüşü geri bıraktm,altından olanı istediğim için onları aldm.Sonra da büyük bir deniz ortasında kızımla beraber bayağı yüzdük.Deniz suyu simli gibiydi,pırıl pırıldı.Ortasına yol yapmışlar,kız çocuğu koşuyordu arkasından da annesi gidiyordu.Ben de orda ayağa kalktım yürümeye başladım,kızım yüzüyordu ona da yürü dedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir şeyin sorumluluğunu karşılık beklemeden üstleneceksiniz. Bu rüya bir sosyal sorumluluk projesinde yer alabileceğinizin işareti olabilir. Projenin kendinizce gerekli gördüğünüz kısmına iştirak edeceksiniz. Kızınızla parlak bir denizde yüzmeniz geleceğinizin güzel olacağının işaretidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA