Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GERDANLIK ALMAK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe y
Mrb bir mekandaydım,sanki cami içi gibi ama net değilim bir adam var 35 yaşlarında esmer,zengin,mafya gibi ama nazik ve güleryüzlü biri,ona 250 lira veriyorum ne için hatırlamıyorum,paramın üstünü vermesini bekliyorum gecikiyor,odasının önünde bekliyorum,bir takım kadınlar var benle münakaşa ediyor aldırmıyorum,bu adam eski model altın,salkımlı uzunca bir gerdanlığı paramın üstü niyetine veriyor,alıyorum,adamla dışarı çıkıyorum,uzun pardesü giymiş,siyah gözlerine bakıyorum,sanki hoşlanıyorum tbr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerdanlık, boyun borcudur ama zorla takılmadığı taktirde gönüllü üstleneceğiniz şeyleri sembolize eder. Siz önceden verdiğiniz bazı sözlerin karşılığını almak üzeresiniz. Başkalarının gözüne batacak kadar şanslı bir konumda olacaksınız. Elde edeceğiniz sorumluluk size değer katacak. Tek sorun nazara ve dedikodulara açık olmanızdır, bu konuda dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA