Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GERÇEK HAYATTA YAŞANAN ŞEYLER GÖRMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya devamı : sonra ben eski Japonca bir isim söylüyordum. Sonra da korkarak uyandım
Rüyamda bir korku oyununun içindeydim galiba. Yanımda kahverengi saçlı bir bayan vardı. Bana biraz bilgi veriyordu. İlerlerken de benimle beraberdi. Asansör gibi bir şeyin içindeydik. Yaratıklar bize ulaşmadan çıkmamız gerekiyordu. Bazen çıksamda tekrar kendimi orada o bayanla buluyordum. En sonunda ikimizde kurtulduk. Bayanın biraz kafası kanıyordu. Polis omzumuza şal gibi bir şey koydu. Arkada ambulans gibi bir araca insanlar vuruyorlardı. Polis bunun gerçek hayatta da yaşandığını söylüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bence geçmiş yaşamlarınızdan birinin iz bırakan bir anısına gitmişsiniz. Ya da ara boyuta, yeni ölen birinin anılarına karışmışsınız. her iki durumda da olay gerçekte olmuştur. Ara boyuttaki ruhların hayallerinin içinde yer aldığımızda kendimizi olayın bir parçası olarak görürüz. Söylediğiniz isim de o kadının ismi olabilir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız bu konuda daha geniş bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA