Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİYE BİNMEK

13.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaz
Merhaba. Ruyamda bulaşıcı hastaliklardan şüphelenen insanlarin üzerlerini arayarak şüphelendikleri gemiye bindiriyorlardi. Bende oradan geçerken kontrol ediliyordum orta yasli bir teyze tarafindan. Bulaşıcı hastalığın daha sonradan aids gibi birsey olduğunu soyluyordu beni kontrol eden orta yaşlı bir teyze.Oda beni gemiye götürüyordu. Gemi cok kalabalıktı. Ondan sonrasını cok iyi hatirlayamiyorum. Yorunlarsaniz çok sevinirim. Beni rahatsiz ve huzursuz eden bir rüya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gemiye binmek.. Bazı insanlar sizi yaftalamış ya da bunu yapacaklar. Bundan sonra zorunlu olarak bir grupla birlikte, başkalarının ve sizin macera olarak göreceğiniz bir sürece zorunlu olarak katılacaksınız. Gemi maceradır ama sonuçlar bazen çok olumlu olabilir. Sizin gibi pek çok insan var bu durumda; bu olumlu bir şey, birlikte hareket ederseniz başarılı olmanız olasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA