Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİYE BİNMEK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuna
Merhaba sayın kahin, Erkek arkadaşımla aynı yerde çalışıyormuşuz ablam beni almaya geliyor, hadi sen de gel diyorum ancak bize yetişemiyor, biz hemen aşağıda bulunan vapura binerek istanbuldan ankaraya gidiyoruz. Bu nasıl oluyor vapur mu varmış ankaraya porsuk çayı mı bu diyorum. Su çok güzel deniz gibi mavi ve hafif hafif dalgalı. Balık yiyoruz vapurda, benim balığım iyi pişmemiş midem bulanıyor. Ayıklıyorum çiğ yerlerini. Ankaranın binalarını görüyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınızın dahil olamayacağı, onu ardınızda bırakacağınız maceralı bir süreç başlıyor. Büyük kısmetler ve dinginlik, sağlık sizinle olacak. Ancak zenginlerin yaşamlarının içinde olmak size çok garip gelebilir, uyumsuzluk yaşayabilirsiniz. Nerede yaşadığınızı yazsaydınız keşke. İstanbul'da iseniz bu konunun, Ankara ile, devlet ile ya da Ankara'da yaşayan biri ile bir ilgisi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA