Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELİNLİK GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada çiçek ve gelinlik hediye aldım
Rüyamda ilk önce istemediğim kişilerin arabasından indim kavga ederek. Sonra bilmediğim bir durakta beni evime görürecek otobüs beklerken, yanıma gelen kişilere iyilik yaptım. Bu iyiliğimi gören yaşlı varlıklı olduğu belli bir adam bana gelip bugün benim emekliliğimin ilk günü, yaptığın hareket çok hoşuma gitti dedi sarıldı çiçek ve gelinlik verdi,eve üzerimde gelinlik ve çiçekle döndüm arkadaşlarıma tüm kuzenlerime gösterdim çok güzel bembeyaz bir gelinlikti. Yanlarından ayrılıp evime giderken sol bileğime yılan gibi birşey sımsıkı dolandı elimle zor da olsa onu bileğimden ayırdım. Canım yandı, eve gittiğimde anne babama da gelinliğimi ve çiçeğimi gösterdim olanları anlattım. Rüya burda bitti sizce bu rüya neye işaret?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hediye almak, teklif almaktır. Bilge ve tecrübeli birinden bir iş teklifi alabilirsiniz. Gelinlik giymişsiniz bu bir evlilik teklifi de olabilir. Yılan ise sanılanın aksine iyidir. Yılan sizi ısırmadıkça paraya işarettir. Yüreğinizi ferah tutun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA