Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilek kara
Rüyamda evlendiğimi görüyorum. Üzerinde yeşil ve bembeyaz bir gelinlik var. Biyere gidiyoruz dönüyoeuz eve birsürü kişi gelmiş akrabalar tanıdıklar vs. Birileri gelin hamile mi acaba diyorlar. Gelinlikle nereye gidersem gideyim eteklerine hiçbirşey bulaşmıyor çamur, kir veya toz. Sonra damat geliyor ve beni görünce ağlamaya başlıyor. Yere çöküyor dizlerinin üstüne. Bende yanına gidip oturup sarılıyorum ve birlikte ağlamaya devam ediyoruz. Sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bunun bir bilinçaltı rüyası olduğuna dair bi his var içimde. Uzun zamandır evlenmek istiyorsanız ve bunu gerçekleştiremediyseniz bu şekilde yorumlayabilirsiniz. Eğer çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Normalde bu rüyayı sembollerle yorumlarsam rüyanız bazı gelişmeler nedeniyle sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız güzel gelişmeler yaşayacağınızı söylüyor olabilir. Bu durumda bazı sıkıntıları da atacak ve feraha çıkacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA