Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

11.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gamze
Rüyamda eşimle yeniden düğünümüz oluyordu. Kendi düğünümüze geç kalıyorduk. Düğün salonuna normal kıyafetlerimizle giriyorduk. Kalabalıktı eşim cebinden ince bir altın yüzük çıkardı ve dişlerimin arasına sıkıştırdı. Herkes cebine koy dedi cebim yoktu diğer yüzüklerimin olduğu parmağıma taktım.Oradan eve gidip gelinlik ve damatlığı giymeye karar verdik. Gelinliğimi giydikten sonra annem bacağımdan kan süzüldüğünü farketti bir de baktım adet olmuşum. Yorumlarınız için teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızı yazarken durumunuzu da yazarsanız yorumlar daha doğru olur. Mesela bebeğiniz var mı? İstiyor musunuz? Kaç yıllık evlisiniz, vs? Bu rüya sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız gelişmeleri haber veriyor. Bir sorumluluk almak üzeresiniz ancak olaylar sizi normal yaşamınızdan sıyırıp da, ön planda kalma isteğinizi körüklerse bir kayıp yaşamanız söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA