Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELİNLİĞİN BOL GELMESİ

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mimoza
Bir oteldeyim düğünüm varmış eski sevgilimle ama ben bile emin değilim evlenmek istediğimden.Üzerimde bir gelinlik sürekli koşturuyorum düğüne 2saat var hiçkimse yok ortada.örgü ören iki kadının yanına gidiyorum,gelinliğim biraz bol gibi,biri şişlerle gelinliğimin üzerini örüp daraltmaya çalışıyor ama ipler çok güzel durmuyor sarı mavi, yada sarı yeşil.diğeride kötü duran ipleri söküp düzeltiyor.aynaya bakıyorum çokda kötü değilmiş gelinliğim diyorum.Ama hala endişeliyim düğünüm olacağı için.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kiminle ilişkiniz olsa, kimi sevseniz size yakışmıyor. Sanki bazı şeyler eksik. Sonra, ayrılınca, uzağa geçip baktığınızda aslında olurmuşuz, yakışırmışız diyorsunuz. Tıpkı rüyadaki gibi kafanız karışık. Biri çıkıyor karşınıza, evliliğe doğru yol alırken bile evlenmek istediğinizden emin değilsiniz. Bir de başkalarının size yakıştırdıkları insanlar var. Sizi etkiliyorlar. Bu rüya, bu kafa karışıklığının bir yansıması, haberci bir rüya değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA