Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELİN GÖRMEK

11.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla başaran
Merhaba daha önce de yazmıştım ama cevap vermediniz.yine de bir kez daha şansımı denemekistedim.rüyamda gerçek hayatta da henüz bir kez gördüğüm ve bir kez konuştuğum biriylebay yemekteyim.sonra yemek yiyip sohbet ederken lavaboya kalkıyorum.ama bi bakıyorum lavoba değişik ,baya da büyük bi yer.ve orda bi gelin görüyorum şaşırıyorum.sonra başka bi bayan var o da orda abdest alıyor.abdest alınacak lavabolar da mevcut.emin olmamakla beraber ben de abdest almaya niyetleniyorum sanırım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana yalnızca bir rüya göndermişsiniz ve ben de bunun için size bir e-mail atmışım. Posta kutunuza, diğer ya da spam kutusuna bakın, maili bulacaksınız eminim. Bu kişi ile evlilik düşünüyorsunuz ya da o sizin hakkınızda böyle düşünüyor. Bu durum sizin niyetinizde de olan birşey. Siz zaten evlilik istiyen birisiniz. Bu ilişki bu amaçla ilerleyebilir ama sonunu görmemişsiniz ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA