Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEKTEN BİLGİ ALMAK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhaba kahin ben bi kac ay evvel bir dalgic ve bana 21 metre dediklerini duydum..bende 21gun sonra iyi ve hayırlı gelişmeler olacagina yordum.Çünkü cok fazla aci ve üzüntü yaşadım.1 sene once düğünüme 1 ay kala ayrildm aslinda yapmam gerekeni yaptm.neyse takvimde 21. günü isaretledm.21.gun sabah kalktm ve erkenden eski kayin baba beni aradi butun hepsinn kendi sucu olduğnu bir ruya gördüğünü affetmemi soyldi bende mumkun olmadigini hakkim helal degil dedim kapadim sizce nasil bir tesadüf bu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz uyku esansında ortak bilinç katmanına bağlanırız ve oradan bilgi alırız. Çok yakın gelecek başka boyutta yaşanmaktadır yani zaman bir düzlemdir aslında. Ortak bilinçate yakın geleceğin bilgisi vardır ama bunu çok ender olarak net görebiliriz. Genellikle algıladıklarımızı bilinçaltımız sembollere çevirir. Siz de oradan bilgi almışsınız. Kendi kendinize de doğru yormuşsunuz. Kayınpederinizin hissettikleri ortak bilinçte yankılanmış, demek ki gerçekten çok pişman. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA