Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEKTEKİ ÇOCUKLARINI GÖRMEK

01.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mısır
Bekar genç bir kızım. Rüyamda bir oğlan bir kız iki bebeğim vardı. Büyük olan oğlum benim göremediğim varlıklara gülümsüyor onları dinliyordu. Üstelik uçup duvarlara tırmana biliyordu. Önce çok korktum üç harflilerle konuşuyor sandım, sonra oğlum bana sağ omzumdaki meleği işaret etti ona essalamünaleyküm ve rahmatullah diyerek selam verdim. Yorumunuzu endişeyle bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz bir ruh ailesinden geliyoruz ve genelde çevremizde ilişkimiz olan bireyler aynı ruh ailesinin üyesi oluyor. Doğum, ölüm gibi önemli kadersel döngüler biz doğmadan önce belirlenir. Ruhsal boyutta herşeyin bir planı vardır. Siz gelecekteki evlatlarınızı ve bunlardan biri olacak oğlunuzu ruhsal boyutta görmüşsünüz. Varlıkların bazılarını biz ara boyutta bile göremeyiz çünkü onlar üst boyut varlıklarıdırlar. Bu erkek evlat sizin kaderinizde ve hayatınızda önemli bir yer tutacak olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA