Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEKLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK

06.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dmlktns
Bir adam vardı kolları yoktu. cezalandirilmis. Gerçekleri de daima bilirmis. Abimin fotoğrafını gördük benim küçüklugum de vardı fotoğraf canladi kurumuş yerlere sulandi. Babannem bana bakarak bu kizin ömrü çok uzun olacak dedi. Ardından adam da birşeyler dedi. Sonra , adam bir yere gitti ardından 2 3 kişi daha bende gittim ama korkuyordum nedensizce o sırada yerden kitaplarımı aldım. Adamın yanına gittim namaz kiliyordu ona ne mesleği yapacagimi sordum o da polis olacaksn dedi. Yorumlayin lu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelecekle ilgili bilgi almak.. Kaç yaşındasınız, babaanneniz yaşıyor mu, idealinizdeki meslek polislik mi, okuyor musunuz? Pek çok soru var. Ama anladığım kadarı ile geleceğinizi merak ediyorsunuz. Genelde gaipten alınan bu tür bilgiler doğru çıkar. Ama kafanızı bu bilgilere taktıysanız rüya bilinçaltı rüyası da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA