Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Hamile olduğum rüyamı göndermiştim sıkıntılı sürece gireceğimi söylemiştiniz. O sürece girdim. 3.5yıllık ilişkim bitti. Üstelik ikimiz de hala seviyoruz ama imkanlar durumunda bitirdik. Rüyamda minibüsten iniyorum bundan birkaç yıl somrasındayım. Orada sevgilimi görüyorum yanında bi kız var sanırım evlenmişler. Kız bir şeyler söylenip duruyo, sevgilim dalıp bir şeyler düşünüyo pişman olduğunu hissediyorum. Kucağında mavi bebek battaniyesi var içinde oyuncak bebek var. Uzaktan izliyorum onları
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın diğer kısmını da okudum ama buraya alamadım. Siz bu rüyada geleceği görmüşsünüz. Eski sevgiliniz bebek sahibi olma umudu ile bir evlilik yapabilir ya da evliliğinde bebek sahibi olamayacaktır. Oyuncak bebek bazen sahte mutlulukları da simgeler; kendini mutlu olacağı konusunda umutlandırmış ama hayalleri boş çıkmış da olabilir. Dinlediğiniz şarkının sözleri bu aşkın hayatınızdan akıp giden bir şey olduğunu söylüyor. Yeni aşklar girecek hayatınıza. Siz önünüze bakın artık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA