Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kolay olmayacak
Merhabalar. Benim size bir sorum olacaktı. Kardesim 20 yasinda ve 3-4 senedir ruyasinda ne goruyosa bunu ertesi gun ayni sekilde yasamasi. Olayi oldugu gibi yasiyor. Hatta ben ruyamda boyle boyle gordum birazdan su olacak diyomus. Bunun nedeni ne olabilir. Cevaplarsaniz cok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geleceği görmek.. Biz zamanda ileri geri gidebiliriz. Ancak bunu ruhsal boyutta yaparız elbette. Geri gidişte sınır yoktur ancak zamanda ileri gitmek kısmi olarak mümkündür. Gelecek, kadersel döngüler haricinde anda, bizlerin kararları ile belirlenir. Bu nedenle uzak gelecek, kadersel olaylar haricinde görülemez. Ancak yakın gelecek, boyutlar arası zaman farkından kaynaklanan bir avantajla önceden görülebilir. Tabii ki herkes bunu göremiyor. Ancak bazı insanların, maddeye hapsedilmiş ruhları, üçüncü göz denilen alın çakrasının aktif olması nedeniyle bu öngörüye sahip oluyor. Güzel bir yetenek kardeşinizin yeteneği. Yine de bazı insanlar bundan çok memnun olmayabiliyorlar. Eğer memnun değilse üçüncü gözü kapatmanın bazı yöntemleri var. Ama bence bunu yapmasın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA