Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Can Yılmaz
Hocam bundan 3 sene önce bir rüya rüyamda erkek bir çocuğum olmuş bir kadın ile evlenmiştim bir kır düğününde idik evlendiğim kız kapalı bir bayandı zayıf bir bayandı ama işin ilginç olan yanı çocuğumun simasını görüyorken evlendiğim kadının simasını göremiyorum bana bakmasını rica ediyorum bana bakıyor bir bakıyorum siması zifiri karanlık sadece siması yani yüzü zifiri karanlık rüyam ne anlama geliyor ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik de çocuklar da kaderdir. Daha doğduğumuzda kiminle evleneceğimiz bellidir ve doğacak çocuğumuz da. Rüyalar aslında en fazla bir yıl sonrasını haber verirlerken, evlenme söz konusu olduğunda çok daha ötesini de görebiliriz. Siz de evleneceğinizi ve bir erkek çocuğunuz olacağını önceden görmüşsünüz. Kadının yüzü saklanmış çünkü bilmenizi istememişler. Bilirseniz belki de kaderi bozacaksınız. Vardır bir nedeni. Diğer rüyanız çevresel bir sıkıntıyı haber veriyor, hayır olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA