Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

25.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ginger ginger
Reelde çocukları severim ama uzaktan ve evlilik fikri bana hep soğuk gelmiştir.ancak rüyamda köy evi gibi çok güzel bi yerdeydim.evde birileri de vardı.ben evlenmişim,boşanmışım ve kız çocuğum vardı.tatlı bi kızdı.onunla ilgileniyordum sonra babası geldi.uzun boylu hoş bi adamdı.reelde tanımıyorum.ben onu görünce başka bi odaya gittim.peşimden gelmeye başladı.ben çekmeceleri kaarıştırıyodum.niyeyse aceleyle bişiler arıyodum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik, boşanma ve çocuklar insanların kaderinde yazılıdır. Bizler kaderde var olan şeyleri çok önceden rüyamızda görebiliriz. Rüyanızın bir nedeni bu olabilir yani geleceğinizi görmüş olabilirsiniz. Bir başka yorum ile geçmiş yaşamlarınızdan birini görmüş olabilirsiniz. Derin rüya halinde bilincin alt katmanlarına ulaşırız. Yeterince derinlere indiğimizde geçmiş yaşamlardan kesitler görebiliriz. Bunlar genellikle ölüm anına yakın durumlara ait olabiliyor. Ya da o yaşamın çok önemli bölümlerini içeriyor. Rüyanız böyle bir durumu yansıtıyor ise gördüğünüz şeylerin ardından, kısa bir süre sonra yaşama veda etmiş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA