Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meczup
Güzel giyinmiştim buluşmaya gidiyordum Cafe'ye gittim masada bir adam vardı yakışıklı idi ben sanırım ya hukuk okuyordum ya da avukattım o doktordu yanıma otur dedi oturdum masada oğlan çocuğu vardı sen onun kardeşi misin diye sordum ses çıkarmıyordu sonra uyuyakalmıştı ben çocuğu kucağıma aldım yerine yatırmak için adamın elindeki avukatlık cübbesini kucağımda olan çocuğa benim üzerime doğru örtüyordu sanırım o adamla aramızda bir duygu vardı hissedebiliyordmünv hazırlanıyorum 19 yaşındaym
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evleneceğimiz insanlar kaderimizde yazılıdır. Edineceğimiz meslekler aslında seçime tabidir ama eğer o meslek nedeniyle yaşayacağımız kadersel döngüler varsa doğum anında mesleğimiz de bellidir. Rüyanızda geleceğinizi gördüğünüzü düşünüyorum. Ancak bu sahne herhangi bir sahne değildir. Mutlaka o zaman dilimi içinde ya da o saniyede bir önemli gelişme yaşanacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA