Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyaz
Selamlar normalde bekar bir bayanım, rüyamda bir futbolcu ile evliymişim 4-5 yaşlarında da bir oğlumuz vardı , bir tatil yerinde oteldeydik , orada birinin düğünü varmış bembeyaz uzun bir elbisem vardı altına ayakkabı arıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyada gerçekten de kendi geleceğinizi görmüş olabilirsiniz. Rüyanın geçtiği mekanı düşünün; eğer eski zamanlardan kalan bir görünümü varsa rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait olabilir. İnsanlar dünyaya bedenlenirkern geçmiş yaşamlarını unuturlar ama uyku esnasında bilincin alt katmanlarına geçtiğimizde eski yaşamlarımızdan çok önemli kesitleri bazen hatırlarız. Bunlar genellikle yaşamın sonuna dair görüntüler olurlar. Bazen ölüm anını net şekilde görürüz mesela. Eğer rüya şimdiki zamanda geçiyorsa benzer mesleğe sahip biri ile evlenip bir erkek çocuğuna sahip olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA