Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

20.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Haydar Haydar
Normalde 23 yaşımda bekar bir erkeğim. Rüyam bir hastanede başlıyor ve yanımda iki çocuk var, birisi henüz 1 diğeri 3 yaşlarında. Küçük olan kız, büyüğü ise erkek. Ben ikisine de babalık ediyorum ve ikisinin de babalarıyım. Küçük olana süt ve bebek maması ile yaptığım karışımı yediriyorum. Diğeri de yanımda oturuyor. Anneleri ortada yok. Hatta var mı onu dahi bilmiyorum. Küçük olanı yedirdikten sonra kucağıma alıyorum, büyük olanın da elini tutarak bahçeye çıkıyoruz. Yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar genelde uzun geleceğe ait oluyorlar. O hastanede önemli bir döngü yaşayacak olmalısınız. O zamana kadar yaşayacaklarınız aşağı yukarı belli; evlenip iki çocuk sahibi olacaksınız ama o günden sonra hayatızda bambaşka şeyler olacak. Beklemeden öğrenmek mümkün değil. Bir haftadır geleceğe ait rüya sayısı hızla arttı. Bazen evrende bir kapı açılır ve bizim öngörülerimiz de birdenbire açılır. Öyle bir süreçten geçiyor olabileceğimizi düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA