Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aylin Demir
Uzun yıllardır görmediğim aile alt katımızda oturuyormuş.Bir akşam adam karısını dövüyordu ve kadını evden çıkarıp sandalyeye oturtturdular.Normalde kapalıydı fakat açık gördüm.Evden kan temizlemişler,kanı görmedim.Sonra rüyam hafif yağmurlu ormanlık alana geçti.Evliymişim,piknik yaparken biri kulağıma"bu sefer terket peşinden gelecek"dedi ve oğlumu orda bırakarak küçük kızımı alıp kocamı terkettim.Kızımın ayağında ayakkabı yoktu.Caddeye çıktık ve hiçbir araç bizi almadı yolda beklerken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun zamandır görmediğiniz ailenin evinden hastalık, ölüm ya da yaralanma haberleri alabilirsiniz. Siz duymasanız da bunlardan biri onların başına gelmiş ya da gelmek üzere. Eşinizi terk etmeniz ileride yaşayacaklarınızın görüntüsü olabilir. Bazen uzun yıllar sonra yaşanacak kadersel döngüleri bu şekilde görürüz. Tarihi ve rüyayı not alın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA