Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

02.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı Özcan
Merhaba rüyam 20-25 yıl sonraki halime aynadan yüzümü inceliyorken Başlıyor.şaşırıyorum çok yorgun ve yıpranmış buluyorum kendimi.daha sonra bebek sesleri geliyo ve yardımcım ortayaşlı bildin çağırıyor beni hemen apar topar gidiyorum Yanlarına ikiz erkek bebeklerim doğmuş Sarışın ve iri mavi gözlü.bembeyaz çarşafların içindeler.bir tanede kızım var 7yaşlarında gibi biköşede oturuyo kırmızı bi elbisesi var esmer ve bana benziyor gibi.daha sonra kocam geliyo ikiz çocuklarla onları evlat edinmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası değilse yani okuduklarınızdan ya da izlediklerinizden etkilenmediyseniz gerçekten de ilerideki halinizi görmüş olabilirsiniz. Çünkü evlilik ve çocuklar kaderde yazılıdır. Normalde bu kadar uzak geleceği göremeyiz ama kaderin yazdıklarını değiştiremeyeceğimiz için öngörebiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA