Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

07.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cansuu911
Ruyada gelinlik bakmaya gitmisim ve gelinlik seciyorum alip eve gidiyorum sonra bu gelinlik kapali diyorum acik olani alayim diyorum .sonra bir evdeyiz evlenmisim esim mutfakda kaynanam ile sonra tup patliyor mutfakda esim e birsey olmuyor kaynanam tekerlekli sandalyede kalmis anlami nedir birde cuz ayetleri soylendi ama hatirlamiyorum iki sure duydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birincisi olduğu gibi geleceği görmüş olabilirsiniz. Yani gerçekten de sizi bekleyen benzer bir kader vardır. İkincisi evlenme isteğinizin yoğun olduğu bi süreçten geçiyor olabilirsiniz ve bilinçaltınız evlilik senaryoları yazıyordur. Son olarak da ortak bilince bağlanıp birisiniz (ruh aleminde size yakın birinin) yaşamının içinden geçmiş kendinizi onun yerine koymuş olabilirsiniz. Bu tür rüyalar genellikle son söylediğim şekilde gerçekleşiyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA