Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞE GİTMEK

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül
Rüyamda bir şeylerle uğraşırken zamanda yolculuk yapıyorum gittiğim yer çok güzeldi ağaçlar dağlar deniz kumsal karavan ve bir sürü insan tepelerde dağ evleri vardı. Bu bir sürü insan beni tanıyor ama ben hiç birini tanımıyorum nasıl tanıyabilirim ki ben o zamana ışınlandım. Sonra benim evim olduğu söylenen bir eve giriyoruz orada bir inci buluyorum sebepsizce cebime koyuyorum ve kumsala iniyoruz gün batıyor kayalıklara oturup inciye bakıyorum inci elimden denize düşüyor ve uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında geçmişe değil, geçmiş yaşamlarınızdan birine gitmişsiniz. O nedenle size ait olmayan bir evin sizin olduğunu söylemişler. Yeterince derin uyduğumuzda, bilincin alt katmanlarına ulaşır ve geçmiş yaşamlarımızın önemli anılarına ulaşırız. Aynen sizin yaşadığınız gibi aniden, ışınlanmış gibi, o zamana gider ve aynı şekilde geri döneriz. Anılar genelde yaşamın son dönemlerine ait olur. O evde birşeyler yaşamışsınız ve inci tanesi o, önemli olayın bir sembolü. Ancak o zamandan bu zamana bir şey taşıyamazsınız, inci o nedenle elinizden düşmüş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA