Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞE DÖNMEK

10.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blacknight
Rüyamda şuanda oturduğumz evde geçmişte yaşanan bir savaştaydım. Savaşın içinden geçip geçmişte evimin nasıl olduğunu görmek için yola çıktm . eskiden evimin nasıl bir yer olduğunu gördm içine girdim annem ve tanımlayamadığım birkaç kişi odalarda uyuyorlardı. Kardeşim ve benim küçüklüğümse ayrı koltuklarda uyuyorduk .Kardeşim mor vücudu kaplayan bir kıyafet giyiyordu. İkimizin küçüklüğünü görünce çok şaşırdım.Annem geldi ve yok artık deyip şaşırdı . Anneme konuyu açıkladım ve son.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman içinde geriye hareket mümkündür. Aslında yaşanan her an, bir film şeridi gibi evrenin başka bir boyutunda kayıtlıdır. Bazen bu kayıtların içinden geçeriz. Hiç bilmediğimiz hayatları görürüz, başkalarının duygularını yaşarız. Bazen de sizin gördüğünüz gibi kendi yaşadığımız zamana geri döneriz. Kardeşiniz yönetici kademesinde mi çalıyor ya da sinirsel bir rahatsızlık yaşadı mı diye sormak geldi içimden. Sizin o sahneyi görmenizde mutlaka bir neden vardır çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA