Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞ ZAMANLARDA YAŞAMAK

02.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hayal
Farklı bir ülkedeydim.Yollar 2000'li yıllara ait olamayacak eski araçlarla doluydu.Arkamda sevgilimonu daha önce hiç görmedimbeni takip ediyormuş.Gülüşerek ilerliyoruz.Deniz kenarına varıyoruz ve sevgilim önüme geçtiğinde kolundan yakalayıp öpücükler konduruyorum ona seni özledim diyorum.Beni tutup deniz kenarına oturtuyor ve birlikte denizi izliyoruz.Yüzünü avuçlayıp yanağından öpüyorum.Sen beni sevmiyorsun ama ruhum seni seviyor diyorum.O da bana ben de seni gün be gün seviyorum diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçmiş yaşamlarınızdan birine gitmişsiniz. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait iz bırakan aıları hatırlayabiliriz. Bunlar genellik çok mutlu, çok mutsuz olduğumuz zamanlara ait oluyorlar ama en çok da ölüme yakın zamanları hatırlıyoruz. Belki de böyle bir sevgiliniz vardı ve çok mutluydunuz. Sonrasında birinizin ölümü sizi ayırmış olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA